Je rechten
bab449ae-2477-46b3-8fca-27c4c5741bd6
https://www.hetacv.be/je-rechten
true
Actualiteit
59ea6a04-d5cb-49bb-86bf-262457cb04b8
https://www.hetacv.be/actualiteit
true
Diensten
c7cddb17-187f-45c2-a0e2-74c299b8792b
https://www.hetacv.be/dienstverlening
true
Lid worden
abbb02d8-43dd-44b5-ae75-3cd90f78f043
https://www.hetacv.be/lid-worden
true
Het ACV
c62ac78b-1aa2-4cb9-a33b-59e6fc085fb4
https://www.hetacv.be/het-acv
true
Word nu lid
Je centrale op sociale netwerken

Ons team

Daniel Bibert

Informatica
02 549 07 79
daniel.bibert@acv-csc.be

Behiye Cakar

Logistiek
02 549 08 31
behiye.cakar@acv-csc.be

Christine De Laurier

Administratie en ledenbeheer
02 549 07 65
christine.delaurier@acv-csc.be

Carla De Meyer

Administratie en ledenbeheer
02 549 08 18
carla.demeyer@acv-csc.be

Jan De Vrieze

Boekhouding
02 549 07 63
jan.devrieze@acv-csc.be

Anne Grgic

Dienstverlening
02 549 08 15
anne.grgic@acv-csc.be

Anne-Catherine Huygen

Communicatie (FR)
02 549 08 00
anne-catherine.huygen@acv-csc.be

Emmanuel Leconte

Secretariaat en ledenbeweging
02.549.08.02 - 02.549.07.62
emmanuel.leconte@acv-csc.be

Lorenzo Marredda

Studiedienst
02 549 08 09
lorenzo.marredda@acv-csc.be

Philippe Moreaux

Vertaler
02 549 07 87
philippe.moreaux@acv-csc.be

Marc Scius

Studiedienst
02.549.08.09
marc.scius@acv-csc.be

Els Vanherle

Personeelsverantwoordelijke
02 549 07 89
els.vanherle@acv-csc.be

Marc Verlinden

Boekhouding
02 549 07 63
marc.verlinden@acv-csc.be

Het ACV gebruikt cookies voor de goede werking van zijn websites, om informatie op maat aan te bieden en je persoonlijke ervaring te verbeteren. Door te klikken op ‘Accepteer alle cookies’ geef je toestemming voor het plaatsen van analytische en advertentiecookies. Deze kunnen ook door onze partners gebruikt worden. Je kan de cookies zelf instellen via de knop ‘Beheer je voorkeuren’. Ga naar de pagina cookies en voor meer info of consulteer onze policy  privacybeleid.