Ons team

daniel bibert

Daniel Bibert

Informatica
02.549.07.79
daniel.bibert@acv-csc.be

Behiye Cakar 2

Behiye Cakar

Logistiek
02.549.08.31
behiye.cakar@acv-csc.be

sofie carle

Sofie Carlé

Dienstverlening
02.549.07.93
sofie.carle@acv-csc.be

Anne-Catherine Huygen

Communicatie
02.549.08.00
Anne-Catherine.Huygen@acv-csc.be

christine de laurier

Christine De Laurier

Administratie en ledenbeheer
02.549.07.65
christine.delaurier@acv-csc.be

Carla De Meyer 3

Carla De Meyer

Administratie en ledenbeheer
02.549.08.18
carla.demeyer@acv-csc.be

jan devrieze

Jan De Vrieze

Boekhouding
02.549.07.63
jan.devrieze@acv-csc.be

Cécilia Drazenovic 3

Cecilia Drazenovic

Boekhouding
02.549.08.04
cecilia.drazenovic@acv-csc.be

Anne Grgic 7

Anne Grgic

Dienstverlening
02.549.08.15
anne.grgic@acv-csc.be

Bernadette Guillemyn 5

Bernadette Guillemyn

Coördinator stafdienst
02.549.07.67
bernadette.guillemyn@acv-csc.be

Emmanuel Leconte

Secretariaat en ledenbeweging
02.549.08.02 - 02.549.07.62
emmanuel.leconte@acv-csc.be

Lorenzo Marredda 2

Lorenzo Marredda

Studiedienst
02.549.08.09
lorenzo.marredda@acv-csc.be

Philippe Moreaux 2

Philippe Moreaux

Vertaler
02.549.07.87
philippe.moreaux@acv-csc.be

Marc Scius

Studiedienst
02.549.08.09
marc.scius@acv-csc.be

Els Vanherle 2

Els Vanherle

Personeelsverantwoordelijke
02.549.07.89
els.vanherle@acv-csc.be

marc verlinden

Marc Verlinden

Boekhouding
02.549.07.63
marc.verlinden@acv-csc.be

Personalization

Je webbrowser is verouderd en wordt niet ondersteund door de ACV-website. Klik hier om een nieuwere versie te installeren.