Leiding

Koen De Mey

Koen De Mey

voorzitter

02.549.07.61

koen.demey@acv-csc.be

Didier Smeyers 2

Didier Smeyers

ondervoorzitter

02.549.08.01

didier.smeyers@acv-csc.be

Dagelijks Bestuur

Het Dagelijks Bestuur is verantwoordelijk voor het financieel en algemeen beheer van de centrale. Het Dagelijks Bestuur bestaat uit de voorzitter, de ondervoorzitter, een aantal sectorverantwoordelijken en de executief secretaris 

Politiek Bestuur

Op het Politiek Bestuur is er zowel aandacht voor syndicale thema’s als beheersmatige thema’s. Vast op de agenda staat de politieke en syndicale actualiteit. De voorzitter brengt er verslag uit van de besprekingen op het ACV-bestuur en ook de vergadering Comité A en Comité overheidsbedrijven worden er besproken.

Het Politiek Bestuur bestaat uit de voorzitter, de ondervoorzitter, de leden van het Dagelijks Bestuur, de executief secretaris en de sectorverantwoordelijken 

Stéphane Daussaint 2

Stéphane Daussaint

algemeen sectorverantwoordelijke bpost, telecom en cultuur (FR)

02.549.08.10

stephane.daussaint@acv-csc.be

Marianne Lerouge

Marianne Lerouge

algemeen sectorverantwoordelijke spoorwegen (FR)

02.549.08.06

marianne.lerouge@acv-csc.be

Didier Gilquin

algemeen sectorverantwoordelijke Cultuur (FR)
02.289.08.32
didier.gilquin@acv-csc.be

Koen Ryckenboer

algemeen sectorverantwoordelijke Transport en Logistiek
02.545.69.76
koen.ryckenboer@acv-csc.be

Roberto Parillo

Roberto Parrillo

algemeen sectorverantwoordelijke vervoer en logistiek (FR)

02.549.69.77

roberto.parrillo@acv-csc.be

Luc Piens

Luc Piens

algemeen sectorverantwoordelijke spoorwegen

02.549.07.71

luc.piens@acv-csc.be

Annick Boon

algemeen sectorverantwoordelijke Post
02 549 07 81
annick.boon@acv-csc.be

Yves Toutenel

Yves Toutenel

algemeen sectorverantwoordelijke diamant

02.549.11.05

yves.toutenel@acv-csc.be

Kurt Callaerts

Kurt Callaerts

algemeen sectorverantwoordelijke maritiem-luchtvaart

02.549.07.94

kurt.callaerts@acv-csc.be

Personalization

Je webbrowser is verouderd en wordt niet ondersteund door de ACV-website. Klik hier om een nieuwere versie te installeren.