Je rechten
bab449ae-2477-46b3-8fca-27c4c5741bd6
https://www.hetacv.be/je-rechten
true
Actualiteit
59ea6a04-d5cb-49bb-86bf-262457cb04b8
https://www.hetacv.be/actualiteit
true
Onze diensten
c7cddb17-187f-45c2-a0e2-74c299b8792b
https://www.hetacv.be/dienstverlening
true
Lid worden
abbb02d8-43dd-44b5-ae75-3cd90f78f043
https://www.hetacv.be/lid-worden
true
Het ACV
c62ac78b-1aa2-4cb9-a33b-59e6fc085fb4
https://www.hetacv.be/het-acv
true
Word nu lid

Leiding

Koen De Mey

Voorzitter

02 549 07 61

koen.demey@acv-csc.be

Didier Smeyers

Ondervoorzitter

02 549 08 01

didier.smeyers@acv-csc.be

Dagelijks Bestuur

Het Dagelijks Bestuur is verantwoordelijk voor het financieel en algemeen beheer van de centrale. Het Dagelijks Bestuur bestaat uit de voorzitter, de ondervoorzitter, een aantal sectorverantwoordelijken en de executief secretaris 

Politiek Bestuur

Op het Politiek Bestuur is er zowel aandacht voor syndicale thema’s als beheersmatige thema’s. Vast op de agenda staat de politieke en syndicale actualiteit. De voorzitter brengt er verslag uit van de besprekingen op het ACV-bestuur en ook de vergadering Comité A en Comité overheidsbedrijven worden er besproken.

Het Politiek Bestuur bestaat uit de voorzitter, de ondervoorzitter, de leden van het Dagelijks Bestuur, de executief secretaris en de sectorverantwoordelijken 

Olivier Bulinckx

Algemeen sectorverantwoordelijke Telecom-Cultuur (N)

olivier.bulinckx@acv-csc.be

Stéphane Daussaint

Algemeen sectorverantwoordelijke bpost, telecom en cultuur (FR)

02 549 08 10

stephane.daussaint@acv-csc.be

Marianne Lerouge

Algemeen sectorverantwoordelijke spoorwegen (FR)

02 549 08 06

marianne.lerouge@acv-csc.be

Koen Ryckenboer

Algemeen sectorverantwoordelijke Transport en Logistiek

02 549 69 76

koen.ryckenboer@acv-csc.be

Roberto Parrillo

Algemeen sectorverantwoordelijke transport en logistiek (FR)

02 549 69 77

roberto.parrillo@acv-csc.be

Annick Boon

Algemeen sectorverantwoordelijke Post

02 549 07 81

annick.boon@acv-csc.be

 

 

Yves Toutenel

Algemeen sectorverantwoordelijke diamant

02 549 11 05

yves.toutenel@acv-csc.be

Kurt Callaerts

Algemeen sectorverantwoordelijke maritiem-luchtvaart

02 549 07 94

kurt.callaerts@acv-csc.be

Je centrale op sociale netwerken

Het ACV gebruikt cookies voor de goede werking van zijn websites, om informatie op maat aan te bieden en je persoonlijke ervaring te verbeteren. Door te klikken op ‘Accepteer alle cookies’ geef je toestemming voor het plaatsen van analytische en advertentiecookies. Deze kunnen ook door onze partners gebruikt worden. Je kan de cookies zelf instellen via de knop ‘Beheer je voorkeuren’. Ga naar de pagina cookies en voor meer info of consulteer onze policy  privacybeleid.