Leiding

Koen De Mey

Koen De Mey

voorzitter

02.549.07.61

koen.demey@acv-csc.be

Didier Smeyers 2

Didier Smeyers

ondervoorzitter

02.549.08.01

didier.smeyers@acv-csc.be

Dagelijks Bestuur

Het Dagelijks Bestuur is verantwoordelijk voor het financieel en algemeen beheer van de centrale. Het Dagelijks Bestuur bestaat uit de voorzitter, de ondervoorzitter, een aantal sectorverantwoordelijken en de executief secretaris 

Ben Coremans

algemeen sectorverantwoordelijke Telecom en Cultuur

02.549.07.91

ben.coremans@acv-csc.be

Stéphane Daussaint 2

Stéphane Daussaint

algemeen sectorverantwoordelijke bpost, telecom en cultuur

02.549.08.10

stephane.daussaint@acv-csc.be

Marianne Lerouge

Marianne Lerouge

algemeen sectorverantwoordelijke spoorwegen (FR)

02.549.08.06

marianne.lerouge@acv-csc.be

Roberto Parillo

Roberto Parillo

algemeen sectorverantwoordelijke vervoer en logistiek (FR)

02.549.69.77

roberto.parillo@acv-csc.be

Luc Piens

Luc Piens

algemeen sectorverantwoordelijke spoorwegen (NL)

02.549.07.71

luc.piens@acv-csc.be

Yves Toutenel

Yves Toutenel

algemeen sectorverantwoordelijke diamant

02.549.11.05

yves.toutenel@acv-csc.be

Politiek Bestuur

Op het Politiek Bestuur is er zowel aandacht voor syndicale thema’s als beheersmatige thema’s. Vast op de agenda staat de politieke en syndicale actualiteit. De voorzitter brengt er verslag uit van de besprekingen op het ACV-bestuur en ook de vergadering Comité A en Comité overheidsbedrijven worden er besproken.

Het Politiek Bestuur bestaat uit de voorzitter, de ondervoorzitter, de leden van het Dagelijks Bestuur, de executief secretaris en de sectorverantwoordelijken 

Kurt Callaerts

Kurt Callaerts

algemeen sectorverantwoordelijke maritiem-luchtvaart

02.549.07.94

kurt.callaerts@acv-csc.be

Personalization

Je webbrowser is verouderd en wordt niet ondersteund door de ACV-website. Klik hier om een nieuwere versie te installeren.