Vakbondsconsulenten ACV Openbare Diensten

Als lid van ACV Openbare Diensten heb je recht op informatie, advies en bijstand. Daarvoor kan je terecht bij onze consulenten. Je vindt een consulent in ons secretariaat in jouw regio en we hebben consulenten die gespecialiseerd zijn in de Federale en Vlaamse overheid. 

 

Sectorspecifieke consulenten

Deze consulenten zijn gespecialiseerd in wetgeving binnen een bepaalde sector. Werk je bij de federale overheid, de Vlaamse overheid of bij een lokaal bestuur (gemeente, OCMW etc.)? Dan helpen deze consulenten je verder.

Sonja Mathijs

 

Vakbondsconsulent federale overheid
02 208 24 52
sonja.mathijs@acv-csc.be

Stel een vraag via dit formulier

Hans Vandevelde

 

Vakbondsconsulent Vlaamse overheid
02 208 23 62
hans.vandevelde@acv-csc.be

Stel een vraag via dit formulier

 

Vakbondsconsulenten in jouw regio

Bij deze consulenten kan je als personeelslid van de openbare sector terecht met al je vragen. 

Heidi Derudder

Heidi180x240

Vakbondsconsulent West-Vlaanderen
059 55 25 46
heidi.derudder@acv-csc.be

Stel een vraag via dit formulier

Sven De Smet

SvenDeSmet920x690

Vakbondsconsulent Oost-Vlaanderen
09 265 43 31
sven.desmet@acv-csc.be

Stel een vraag via dit formulier

Magda Daelemans

 

Vakbondsconsulent Antwerpen en Mechelen
03 222 70 41
magda.daelemans@acv-csc.be

Stel een vraag via dit formulier

Roy Van den Brande

 

Vakbondsconsulent Antwerpen en Mechelen
03 222 70 44
roy.vandenbrande@acv-csc.be

Stel een vraag via dit formulier

Erika De Backer

Erica920x690

Vakbondsconsulent Turnhout
014 44 61 39
erika.debacker@acv-csc.be

Stel een vraag via dit formulier

Sylvia Lissens

Sylvia920x690

Vakbondsconsulent Vlaams-Brabant
016 21 94 02
sylvia.lissens@acv-csc.be

Stel een vraag via dit formulier

Annick Vanderhenst

Annick920x690

Vakbondsconsulent Limburg
011 29 09 97
annick.vanderhenst@acv-csc.be

Stel een vraag via dit formulier

Personalization

Je webbrowser is verouderd en wordt niet ondersteund door de ACV-website. Klik hier om een nieuwere versie te installeren.