Je rechten
bab449ae-2477-46b3-8fca-27c4c5741bd6
https://www.hetacv.be/je-rechten
true
Actualiteit
59ea6a04-d5cb-49bb-86bf-262457cb04b8
https://www.hetacv.be/actualiteit
true
Onze diensten
c7cddb17-187f-45c2-a0e2-74c299b8792b
https://www.hetacv.be/dienstverlening
true
Lid worden
abbb02d8-43dd-44b5-ae75-3cd90f78f043
https://www.hetacv.be/lid-worden
true
Het ACV
c62ac78b-1aa2-4cb9-a33b-59e6fc085fb4
https://www.hetacv.be/het-acv
true
Contacteer ons
7f7bdd4f-c079-401e-a1bf-da73e54f00c2
https://www.hetacv.be/contacteer-ons/contactpagina
true
Word nu lid
UGent

402.09 - Vlaamse overheid

 
Vrijgestelde ACV Openbare Diensten - UGent
Stefanie Vermeire

T3-technicum Blok 3 - gelijkvloers, lokaal 23
Stefanie.Vermeire@ugent.be
0472 87 18 07

 

Militanten:
 
Hilde Dewulf
Hilde.Dewulf@ugent.be 0486 44 19 98 
 
Inge Huyge
IngeR.Huyge@ugent.be 09 331 00 80
 Nicolas Coppieters
Nicolas.Coppieters@ugent.be  09 264 55 35
 Anne De Vuyst
AnneMarie.DeVuyst@ugent.be 09 264 91 02
 Hilde Debrauwer
Hilde.deBrauwer@ugent.be  09 264 72 50 
 Wilfried Tresignie
Wilfried.Tresignie@ugent.be  09 264 76 18 
 Wendy Marant
Wendy.Marant@ugent.be  09 264 74 05
 Davy Cuypers
Davy.Cuypers@ugent.be  09 264 99 49
 Frank Reddé
Frank.Redde@ugent.be  09 264 70 99

   

Het ACV gebruikt cookies voor de goede werking van zijn websites, om informatie op maat aan te bieden en je persoonlijke ervaring te verbeteren. Door te klikken op ‘Accepteer alle cookies’ geef je toestemming voor het plaatsen van analytische en advertentiecookies. Deze kunnen ook door onze partners gebruikt worden. Je kan de cookies zelf instellen via de knop ‘Beheer je voorkeuren’. Ga naar de pagina cookies en voor meer info of consulteer onze policy  privacybeleid.