Je rechten
bab449ae-2477-46b3-8fca-27c4c5741bd6
https://www.hetacv.be/je-rechten
true
Actualiteit
59ea6a04-d5cb-49bb-86bf-262457cb04b8
https://www.hetacv.be/actualiteit
true
Diensten
c7cddb17-187f-45c2-a0e2-74c299b8792b
https://www.hetacv.be/dienstverlening
true
Lid worden
abbb02d8-43dd-44b5-ae75-3cd90f78f043
https://www.hetacv.be/lid-worden
true
Het ACV
c62ac78b-1aa2-4cb9-a33b-59e6fc085fb4
https://www.hetacv.be/het-acv
true
Contacteer ons
7f7bdd4f-c079-401e-a1bf-da73e54f00c2
https://www.hetacv.be/contacteer-ons/contactpagina
true
Word nu lid

402.09 - Vlaamse overheid

Contacteer ons rechtstreeks via vlaamse.overheid@acv-csc.be of 02 208 23 60

of stel een vraag via dit online formulier.
 
 Ilse Remy

IlseRemy920x690

Coördinator

Kanselarij en Bestuur - Mobiliteit en Openbare Werken - Vlaams Parlement en Kabinetten

ilse.remy@acv-csc.be

 
Nadia El Mesbahi

Administratief medewerker

nadia.elmesbahi@acv-csc.be

Anneleen Van Laethem

Vakbondsverantwoordelijke

Omgeving - Cultuur, Jeugd, Sport en Media

anneleen.vanlaethem@acv-csc.be

Tijl Reusen

Vakbondsverantwoordelijke

Landbouw en Visserij - Welzijn, Volksgezondheid en Gezin - UZ Gent

tijl.reusen@acv-csc.be

Saloua Belahrir

Vakbondsverantwoordelijke

saloua.belahrir@acv-csc.be

Wim De Sutter

Vakbondsverantwoordelijke

wim.desutter@acv-csc.be

Kim Claessens

Jurist

kim.claessens@acv-csc.be

Elena Lauwers

Vast afgevaardigde

elena.lauwers@acv-csc.be


 

 

Hans Vandevelde

Vakbondsconsulent

hans.vandevelde@acv-csc.be