Contacteer ons rechtstreeks via vlaamse.overheid@acv-csc.be of 02 208 23 60

of stel een vraag via dit online formulier.
Ilse Remy

IlseRemy920x690

Coördinator

Verantwoordelijk voor: Kanselarij en Bestuur - Mobiliteit en Openbare Werken - Vlaams Parlement en Kabinetten

ilse.remy@acv-csc.be

Chris Herreman

ChrisHerreman

Secretaris

Verantwoordelijk voor: Werk en Sociale economie - Universiteiten Gent, Hasselt en Antwerpen

chris.herreman@acv-csc.be

Michiel Van Opdenbosch

Michiel

Secretaris

Verantwoordelijk voor: Internationaal Vlaanderen - Onderwijs en Vorming + GO! - Economie, Wetenschap en Innovatie - Financiën en Begroting

michiel.vanopdenbosch@acv-csc.be

Tijl Reusen

Tijl

Secretaris

Verantwoordelijk voor: Landbouw en Visserij - Welzijn, Volksgezondheid en Gezin - UZ Gent

tijl.reusen@acv-csc.be

Anneleen Van Laethem

Anneleen

Secretaris

Verantwoordelijk voor: Omgeving - Cultuur, Jeugd, Sport en Media

anneleen.vanlaethem@acv-csc.be

Peggy Cloots

Peggy920x690

Administratief medewerker

peggy.cloots@acv-csc.be

Kim Claessens

Jurist

kim.claessens@acv-csc.be

Hans Vandevelde

Vakbondsconsulent Vlaamse overheid

hans.vandevelde@acv-csc.be

Walter Bracke
 

permanent vrijgestelde mobiliteit en openbare werken

walter.bracke@mow.vlaanderen.be

Personalization

Je webbrowser is verouderd en wordt niet ondersteund door de ACV-website. Klik hier om een nieuwere versie te installeren.