Contacteer ons rechtstreeks via vlaamse.overheid@acv-csc.be of 02 208 23 60

of stel een vraag via dit online formulier.
Ilse Remy

IlseRemy920x690

Coördinator

Kanselarij en Bestuur - Mobiliteit en Openbare Werken - Vlaams Parlement en Kabinetten

ilse.remy@acv-csc.be

Chris Herreman

ChrisHerreman

Vakbondsverantwoordelijke

Werk en Sociale economie - Universiteiten Gent, Hasselt en Antwerpen

chris.herreman@acv-csc.be

Tijl Reusen

Tijl

Vakbondsverantwoordelijke

Landbouw en Visserij - Welzijn, Volksgezondheid en Gezin - UZ Gent

tijl.reusen@acv-csc.be

Anneleen Van Laethem

Anneleen

Vakbondsverantwoordelijke

Omgeving - Cultuur, Jeugd, Sport en Media

anneleen.vanlaethem@acv-csc.be

Saloua Belahrir

Vakbondsverantwoordelijke

saloua.belahrir@acv-csc.be

Nadia El Mesbahi

Administratief medewerker

nadia.elmesbahi@acv-csc.be

Kim Claessens

Jurist

kim.claessens@acv-csc.be

Hans Vandevelde

Vakbondsconsulent

hans.vandevelde@acv-csc.be

Walter Bracke
 

Permanent vrijgestelde

Mobiliteit en Openbare Werken

walter.bracke@mow.vlaanderen.be

Personalization

Je webbrowser is verouderd en wordt niet ondersteund door de ACV-website. Klik hier om een nieuwere versie te installeren.