Contacteer ons rechtstreeks via lrb@acv-csc.be of 02 208 23 80.

Stel een vraag via dit online formulier.

Christoph Vandenbulcke

Christoph920x690

Nationaal secretaris

christoph.vandenbulcke@acv-csc.be

Joris Lermytte

Joris920x690

Stafmedewerker

joris.lermytte@acv-csc.be

Cindy De Cleene

Cindy920x690

Administratief medewerker

cindy.decleene@acv-csc.be

 

Provincie West-Vlaanderen

Johan Beernaert

Johan920x690

Gewestelijk secretaris Brugge

johan.beernaert@acv-csc.be

Martine Dewitte

MartineDewitte690x920

Secretaris Oostende

martine.dewitte@acv-csc.be

Joris Vanraes

JorisVanraes690x920

Gewestelijk secretaris Kortrijk

joris.vanraes@acv-csc.be

 

Provincie Oost-Vlaanderen

Peter Wieme

Peter920x690

Gewestelijk secretaris Gent

peter.wieme@acv-csc.be

Benigne Pieters

benigne690x920

Gewestelijk secretaris Aalst-Oudenaarde

benigne.pieters@acv-csc.be

Diane Van Cauter

Diane690x920

Gewestelijk secretaris Sint-Niklaas

diane.vancauter@acv-csc.be

 

Provincie Antwerpen

Skender Baleci

 

Gewestelijk secretaris Antwerpen

skender.baleci@acv-csc.be

Kathleen De Winter

Kathleen920x690

Secretaris Lokale en Regionale Besturen Antwerpen

kathleen.dewinter@acv-csc.be

Luc Maes

 

Gewestelijk secretaris Turnhout

luc.maes@acv-csc.be

Joris Nevelsteen

JorisNevelsteen920x690

Secretaris Lokale en Regionale Besturen Turnhout

joris.nevelsteen@acv-csc.be

Freddy De Wilder

Freddy690x920

Gewestelijk secretaris Mechelen

freddy.dewilder@acv-csc.be

 

Provincie Vlaams-Brabant

Nathalie Hiel

 

Gewestelijk secretaris Vlaams-Brabant

nathalie.hiel@acv-csc.be

Sven De Guise

 

Secretaris Lokale en Regionale Besturen Vlaams-Brabant

sven.deguise@acv-csc.be

 

Provincie Limburg

Joke Man

Joke920x690

Gewestelijk secretaris Limburg

joke.man@acv-csc.be

Els Kerkhofs

ElsKerkhofs920x690

Secretaris Lokale en Regionale Besturen Limburg

els.kerkhofs@acv-csc.be

Personalization

Je webbrowser is verouderd en wordt niet ondersteund door de ACV-website. Klik hier om een nieuwere versie te installeren.