Je rechten
bab449ae-2477-46b3-8fca-27c4c5741bd6
https://www.hetacv.be/je-rechten
true
Actualiteit
59ea6a04-d5cb-49bb-86bf-262457cb04b8
https://www.hetacv.be/actualiteit
true
Onze diensten
c7cddb17-187f-45c2-a0e2-74c299b8792b
https://www.hetacv.be/dienstverlening
true
Lid worden
abbb02d8-43dd-44b5-ae75-3cd90f78f043
https://www.hetacv.be/lid-worden
true
Het ACV
c62ac78b-1aa2-4cb9-a33b-59e6fc085fb4
https://www.hetacv.be/het-acv
true
Word nu lid

140.00 - Vervoer en logistiek

Koen Ryckenboer

sectorverantwoordelijke vervoer & logistiek, bussen, verhuis, handel in brandstoffen
02.545.69.76
koen.ryckenboer@acv-csc.be

Yves Toutenel
Yves Toutenel

sectorverantwoordelijke taxi's
02.549.11.05
yves.toutenel@acv-csc.be

Nationaal

Johan Opsomer

nationaal secretaris
02.549.07.98
johan.opsomer@acv-csc.be

Marian Vanden Abbeele
Marian Van Den Abbeele

stafmedewerker
02.545.69.85
marian.vandenabbeele@acv-csc.be

Sander Mouton
Sander Mouton

juridisch medewerker
02.545.68.88
sander.mouton@acv-csc.be

Nancy Heylen
Nancy Heylen

administratief medewerker
02.545.69.84
nancy.heylen@acv-csc.be

Antwerpen

Entrepotplaats 14

2000 Antwerpen

Florije Baleci
Floor Baleci

secretaris vervoer over de weg Antwerpen
02.549.11.35
floor.baleci@acv-csc.be

Christof Valcke

secretaris vervoer over de weg Antwerpen
02.549.11.15
christof.valcke@acv-csc.be

Chantal Lorreyne
Chantal Lorreyne

administratief medewerker
02.549.11.18
chantal.lorreyne@acv-csc.be

Ethel Marivoet
Ethel Marivoet

administratief medewerker
02.549.11.18
ethel.marivoet@acv-csc.be

Vlaams-Brabant

Martelarenlaan 8

3010 Kessel-Lo

Simon De Gelder

secretaris vervoer over de weg Vlaams-Brabant
016.21.94.14
simon.degelder@acv-csc.be

Kristin Cornelis

administratief medewerker
016.21.94.15
kristin.cornelis@acv-csc.be

Matthias Valcke

administratief medewerker
016.21.94.15
mattias.Valcke@acv-csc.be

Limburg

Mgr. Broekxplein 6

3500 Hasselt

Vicky Rymen

secretaris vervoer en logistiek Limburg
011.29.09.87
vicky.rymen@acv-csc.be

Evy Vandervelpen

administratief medewerker
011.29.09.88
evy.vandervelpen@acv-csc.be

Oost-Vlaanderen

Kurt Jordens

secretaris Transport en Logistiek
09/265.44.00
kurt.jordens@acv-csc.be

Mieke Vanderschueren
Mieke Vanderschueren

administratief medewerker
09.265.44.00
mieke.vanderschueren@acv-csc.be

Nele Vercruysse

administratief medewerker
09.265.44.00
nele.vercruysse@acv-csc.be

West-Vlaanderen

Liesbet Verboven

secretaris vervoer over de weg West-Vlaanderen
051.26.55.50
liesbet.verboven@acv-csc.be

Mieke Declercq

administratief medewerker
051.26.55.51
mieke.declercq@acv-csc.be

Nele Vercruysse

administratief medewerker
09.265.44.00
nele.vercruysse@acv-csc.be

Het ACV gebruikt cookies voor de goede werking van zijn websites, om informatie op maat aan te bieden en je persoonlijke ervaring te verbeteren. Door te klikken op ‘Accepteer alle cookies’ geef je toestemming voor het plaatsen van analytische en advertentiecookies. Deze kunnen ook door onze partners gebruikt worden. Je kan de cookies zelf instellen via de knop ‘Beheer je voorkeuren’. Ga naar de pagina cookies en voor meer info of consulteer onze policy  privacybeleid.