Nationaal

Luc Piens

Luc Piens

algemeen sectorverantwoordelijke
02.549.07.71
luc.piens@acv-csc.be

luc de smet

Luc De Smet

Nationaal vrijgestelde
02.549.07.74
luc.desmet@acv-csc.be

peter

Peter Vanderborght

Nationaal vrijgestelde
02.549.07.72
peter.vanderborght@acv-csc.be

christophe

Christophe Peelman

administratief medewerker
02.549.07.75
christophe.peelman@acv-csc.be

Antwerpen

Entrepotplaats 14, 2000 Antwerpen

eric van driessche

Eric Van Driessche

Vrijgestelde Antwerpen
02.549.11.28
eric.vandriessche@acv-csc.be

Marc De Block

administratief medewerker
02.549.11.27
marc.deblock@acv-csc.be

Brussel

Galerij Agora, Grasmarkt 105/38, 1000 Brussel

natalie_dehaes

Natalie De Haes

Vrijgestelde Brussel
02.549.69.72
natalie.dehaes@acv-csc.be

yeminah goethals

Yeminah Goethals

administratief medewerker
02.549.69.71
spoorbrussel@acv-csc.be

Leuven

Martelarenlaan 8, 3010 Kessel-Lo

Michel Van Oosterwyck 3

Michel Van Oosterwijck

Vrijgestelde Leuven en Limburg
016.21.94.10
michel.vanoosterwijck@acv-csc.be

Luc Barette

administratief medewerker
016.21.94.10
luc.barette@acv-csc.be

Midden-Vlaanderen

Sociaal Centrum, Oude Vest 146, 9200 Dendermonde

De regio Midden-Vlaanderen omvat de verbonden Aalst-Oudenaarde, Waas & Dender, Mechelen-Rupel, Turnhout (-Mol) en Vlaams-Brabant (-Halle).


Wendy François

Vrijgestelde Midden-Vlaanderen
03.765.24.20
wendy.francois@acv-csc.be

Koen Jacobs

administratief medewerker
03.765.24.20
koen.jacobs@acv-csc.be

Limburg

Mgr. Broekxplein 6, 3500 Hasselt

Michel Van Oosterwyck 3

Michel Van Oosterwijck

Vrijgestelde Limburg en Leuven
011.29.08.45
011.29.62.92 (NMBS)
michel.vanoosterwijck@acv-csc.be

Ludo Jermei

administratief medewerker
011.29.08.45
ludo.jermei@acv-csc.be

Oost-Vlaanderen

Poel 7, 9000 Gent

 

Tineke Schotte

Vrijgestelde Oost-Vlaanderen
09.265.44.09
tineke.schotte@acv-csc.be

West-Vlaanderen

Peter Benoitstraat,11, 8800 Roeselare

Danny Geleyn

Vrijgestelde West-Vlaanderen
051.26.55.35
danny.geleyn@acv-csc.be

Lode Messiaen

Lode Messiaen

administratief medewerker
051.26.55.36
lode.messiaen@acv-csc.be

Personalization

Je webbrowser is verouderd en wordt niet ondersteund door de ACV-website. Klik hier om een nieuwere versie te installeren.