Ivan Geerts

vrijgestelde
02.549.11.26
ivan.geerts@acv-csc.be

Christian Roos

ITF-inspecteur
christian.roos@acv-csc.be

Johan Sleeubus

vrijgestelde
johan.sleeubus@acv-csc.be

Wesley Stuyts

vrijgestelde
wesley.stuyts@acv-csc.be

Albert Van Lierop

vrijgestelde
02.549.11.23
albert.vanlierop@acv-csc.be

Jurgen Van Puyvelde

vrijgestelde
02.549.11.22
jurgen.vanpuyvelde@acv-csc.be

administratie

Viviane Claeys 4

Viviane Claeys

02.549.11.19
viviane.claeys@acv-csc.be

Nancy Clissen

02.549.07.94
nancy.clissen@acv-csc.be

Ditte Jaspers

02.549.11.18
ditte.jaspers@acv-csc.be

Kristel Walraevens

02.549.11.20
kristel.walraevens@acv-csc.be

Kim Driesen

02.549.11.18
kim.driesen@acv-csc.be

Personalization

Je webbrowser is verouderd en wordt niet ondersteund door de ACV-website. Klik hier om een nieuwere versie te installeren.