Je rechten
bab449ae-2477-46b3-8fca-27c4c5741bd6
https://www.hetacv.be/je-rechten
true
Actualiteit
59ea6a04-d5cb-49bb-86bf-262457cb04b8
https://www.hetacv.be/actualiteit
true
Onze diensten
c7cddb17-187f-45c2-a0e2-74c299b8792b
https://www.hetacv.be/dienstverlening
true
Lid worden
abbb02d8-43dd-44b5-ae75-3cd90f78f043
https://www.hetacv.be/lid-worden
true
Het ACV
c62ac78b-1aa2-4cb9-a33b-59e6fc085fb4
https://www.hetacv.be/het-acv
true
Contacteer ons
7f7bdd4f-c079-401e-a1bf-da73e54f00c2
https://www.hetacv.be/contacteer-ons/contactpagina
true
Word nu lid

402.03 - Politie

Contacteer ons rechtstreeks via info@acvpolitie.be of 02 208 24 20.

Stel een vraag via dit online formulier.

Contacteer je vakbondsafgevaardigde

Wil je je plaatselijke ACV-militant contacteren? Als je op je politiezone klikt, krijg je het e-mailadres te zien van de vakbondsafgevaardigden uit jouw regio.

Joery Dehaes

Joery Dehaes

vakbondsverantwoordelijke
02 208 24 26
0476 21 94 79
joery.dehaes@acv-csc.be

Joeri Crauwels

Vakbondsverantwoordelijke
02 208 24 26
0486 69 58 94
joeri.crauwels@acv-csc.be

Emile Vanelderen

Vast afgevaardigde
0475 85 29 48
emile.vanelderen@acv-csc.be

Koen Dooms

dooms_koen

Vast afgevaardigde
059 55 25 26 of 0473 53 86 64
koen.dooms@acv-csc.be
Kristof Ceulemans

ceulemans_kristof

Vast afgevaardigde
0473 43 51 41
kristof.ceulemans@acv-csc.be
Manu Gilmont

gilmont_manu

Vast afgevaardigde
0477 99 04 53
manu.gilmont@acv-csc.be

Pascal Baetens

pascal-baetens

Vast afgevaardigde
0476 86 15 53
pascal.baetens@acv-csc.be

Het ACV gebruikt cookies voor de goede werking van zijn websites, om informatie op maat aan te bieden en je persoonlijke ervaring te verbeteren. Door te klikken op ‘Accepteer alle cookies’ geef je toestemming voor het plaatsen van analytische en advertentiecookies. Deze kunnen ook door onze partners gebruikt worden. Je kan de cookies zelf instellen via de knop ‘Beheer je voorkeuren’. Ga naar de pagina cookies en voor meer info of consulteer onze policy  privacybeleid.