Contacteer ons rechtstreeks via politie@acv-csc.be of 02 208 24 20.

Stel een vraag via dit online formulier.

Contacteer je vakbondsafgevaardigde

Wil je je plaatselijke ACV-militant contacteren? Als je op je politiezone klikt, krijg je het e-mailadres te zien van de vakbondsafgevaardigden uit jouw regio.

Stijn Kwanten

kwanten_stijn

Secretaris
02 208 24 24 of 0475 22 50 71
stijn.kwanten@acv-csc.be
Joery Dehaes

Joery Dehaes

Secretaris
02 208 24 26 of 0476 21 94 79
joery.dehaes@acv-csc.be

Rudy Harnie

Rudy Harnie

Vast afgevaardigde - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
02 208 24 25 of 0470 61 22 10
rudy.harnie@acv-csc.be
Erwin Hongenaert

hongenaert_erwin

Vast afgevaardigde - provincie Oost-Vlaanderen
0476 86 15 53
erwin.hongenaert@acv-csc.be

Koen Dooms

dooms_koen

Vast afgevaardigde - provincie West-Vlaanderen
059 55 25 26 of 0473 53 86 64
koen.dooms@acv-csc.be
Kristof Ceulemans

ceulemans_kristof

Vast afgevaardigde - provinciaal voorzitter provincie Antwerpen
0473 43 51 41
kristof.ceulemans@acv-csc.be
Manu Gilmont

gilmont_manu

Vast afgevaardigde - provincie Limburg en Vlaams-Brabant
0477 99 04 53
manu.gilmont@acv-csc.be

Personalization

Je webbrowser is verouderd en wordt niet ondersteund door de ACV-website. Klik hier om een nieuwere versie te installeren.