Je rechten
bab449ae-2477-46b3-8fca-27c4c5741bd6
https://www.hetacv.be/je-rechten
true
Actualiteit
59ea6a04-d5cb-49bb-86bf-262457cb04b8
https://www.hetacv.be/actualiteit
true
Diensten
c7cddb17-187f-45c2-a0e2-74c299b8792b
https://www.hetacv.be/dienstverlening
true
Lid worden
abbb02d8-43dd-44b5-ae75-3cd90f78f043
https://www.hetacv.be/lid-worden
true
Het ACV
c62ac78b-1aa2-4cb9-a33b-59e6fc085fb4
https://www.hetacv.be/het-acv
true
Contacteer ons
7f7bdd4f-c079-401e-a1bf-da73e54f00c2
https://www.hetacv.be/contacteer-ons/contactpagina
true
Word nu lid

402.03 - Politie

Contacteer ons rechtstreeks via info@acvpolitie.be of 02 208 24 20.

Stel een vraag via dit online formulier.

Contacteer je vakbondsafgevaardigde

Wil je je plaatselijke ACV-militant contacteren? Als je op je politiezone klikt, krijg je het e-mailadres te zien van de vakbondsafgevaardigden uit jouw regio.

Joery Dehaes

Joery Dehaes

Secretaris
02 208 24 26
0476 21 94 79
joery.dehaes@acv-csc.be

Kristof Ceulemans

ceulemans_kristof

Secretaris
0473 43 51 41
kristof.ceulemans@acv-csc.be
Erik Quanten

Vast afgevaardigde
0476 68 25 59
erik.quanten@acv-csc.be

Alain Peeters

Vast afgevaardigde
059 55 25 26 of 0471 30 11 93
alain.peeters@acv-csc.be
Ulrike Linsen

Vast afgevaardigde
0478 34 16 86
ulrike.linsen@acv-csc.be
Manu Gilmont

gilmont_manu

Vast afgevaardigde
0477 99 04 53
manu.gilmont@acv-csc.be

Pascal Baetens

pascal-baetens

Vast afgevaardigde
0476 86 15 53
pascal.baetens@acv-csc.be