Nationaal

Ben Coremans

algemeen sectorverantwoordelijke
02/549 07 91
ben.coremans@acv-csc.be

Luc Inghels

nationaal vrijgestelde
02/549 07 92
luc.inghels@acv-csc.be

Myriam Reenaers 2

Myriam Reenaers

administratief medewerker
02.549 07 95
myriam.reenaers@acv-csc.be

District 1 (Oost- en West-Vlaanderen)

Poel 7, 9000 Gent

Nathalie Temmerman

vrijgestelde
09.265.44.04
nathalie.temmerman@acv-csc.be

District 2 (Antwerpen, Limburg, Vlaams-Brabant, Sint-Niklaas en Dendermonde)

Mgr. Broekxplein 6, 3500 Hasselt

Vestingstraat 13, B101, 2000 Antwerpen, 02.549.11.33

Zitdag Antwerpen:

Donderdag

Dirk Callaert

Dirk Callaert

vrijgestelde
011.29.08.29
dirk.callaert@acv-csc.be

District 3 (Brussel)

ACV-Transcom, Galerij Agora, Grasmarkt 105/38, 1000 Brussel, 02/545 69 83
eerste verdieping Proximus-Towers, U-toren Koning Albert II-laan 27, 1030 Brussel (02/202 58 47) 

Zitdagen: 

Proximus-Torens: dagelijks (met uitzondering van maandag);
Anderlecht: elke dinsdagvoormiddag of op afspraak 
Stro: elke dinsdagvoormiddag of op afspraak 
ACV-Transcom: elke maandag

nancy fonteyn

Nancy Fonteyn

vrijgestelde
02.545.69.73
nancy.fonteyn@acv-csc.be

Personalization

Je webbrowser is verouderd en wordt niet ondersteund door de ACV-website. Klik hier om een nieuwere versie te installeren.