Nationaal

Galerij Agora, Grasmarkt 105/38, 1000 Brussel

Foto Luc

Luc Inghels

Nationaal vrijgestelde
02 549 07 92
luc.inghels@acv-csc.be

nancy fonteyn

Nancy Fonteyn

Nationaal vrijgestelde
0475 70 63 03
nancy.fonteyn@acv-csc.be

Nathalie Temmerman

Nathalie Temmerman

Vrijgestelde (communicatiebeheer)
0478 30 65 19
nathalie.temmerman@acv-csc.be

Myriam Reenaers 2

Myriam Reenaers

Administratief medewerker
02 549 07 95
myriam.reenaers@acv-csc.be

Frederika- Adminstratie

Frederika Dewageneer

Administratief medewerker
02 545 69 73
frederika.dewageneer@acv-csc.be

District 1 Oost- en West-Vlaanderen en Dendermonde

Poel 7, 9000 Gent

Alain Covents

Regionaal vrijgestelde
0477 71 33 44
alain.covents@acv-csc.be

District 2 Antwerpen, Limburg, Vlaams-Brabant, Sint-Niklaas

Mgr. Broekxplein 6, 3500 Hasselt
Vestingstraat 13, B101, 2000 Antwerpen

Dirk Callaert

Dirk Callaert

Regionaal vrijgestelde
0478 39 14 44
dirk.callaert@acv-csc.be

District 3 Brussel

Proximus torens, Koning Albert II-laan 27, 1030 Brussel
Syndicaal lokaal 1U062

Olivier D3

Olivier Bulinckx

Regionaal vrijgestelde
0475 70 55 07
olivier.bulinckx@acv-csc.be

Personalization

Je webbrowser is verouderd en wordt niet ondersteund door de ACV-website. Klik hier om een nieuwere versie te installeren.