Nationaal

Galerij Agora

Grasmarkt 105,40

1000 Brussel

Annick Boon

Annick Boon

algemeen sectorverantwoordelijke
02.549.07.81
annick.boon@acv-csc.be

bart serlippens

Bart Serlippens

Nationaal vrijgestelde
02.549.07.82
0470.13.18.61
bart.serlippens@acv-csc.be

Marc Modde

Marc Modde

administratief medewerker
02.549.07.85
marc.modde@acv-csc.be

Antwerpen

Entrepotplaats 14

2000 Antwerpen

Jo Brauns

gewestelijk vrijgestelde Antwerpen
0476.51.64.25
jo.brauns@acv-csc.be

Katleen Maes 2

Katleen Maes

afgevaardigde bpost
02.549.11.30
0470.24.24.31
katleen.maes@acv-csc.be

Petra Poel

afgevaardigde bpost
02.549.11.31
0476.60.83.16
petra.poel@acv-csc.be

Vlaams-Brabant

Martelarenlaan 8

3010 Kessel-Lo

Yves Brams

Yves Brams

gewestelijk vrijgestelde Vlaams-Brabant
016.21.94.13
0476.57.63.37
yves.brams@acv-csc.be

Bruno Debacker

sectorafgevaardigde
016.21.94.12
0473.52.13.79
bruno.debacker@acv-csc.be

Brussel

Galerij Agora

Grasmarkt 105,40

1000 Brussel

hilde segers

Hilde Segers

gewestelijk vrijgestelde Brussel
02.549.69.75
0478.47.32.61
hilde.segers@acv-csc.be

Marc Dezwarte

sectorafgevaardigde
02.545.69.87
0473.82.44.95
marc.dezwarte@acv-csc.be

James Thicket 2

James Thickett

sectorafgevaardigde
0473.78.41.26
james.thickett@acv-csc.be

Limburg

Mgr. Broeckxplein 6

3500 Hasselt

Cindy Mertens

gewestelijk vrijgestelde Limburg
011.29.08.21
0473.54.64.10
cindy.mertens@acv-csc.be

Chris Hayen

Chris Hayen

sectorafgevaardigde bpost
011.29.08.26
0475.89.06.23
chris.hayen@acv-csc.be

Oost-Vlaanderen

Poel 7

9000 Gent

Patrick Van Den Berghe

gewestelijk vrijgestelde Oost-Vlaanderen
09.265.44.01
0494.90.84.58
patrick.vandenbergheGent@acv-csc.be

Thierry Van Daele

sectorafgevaardigde bpost
09.265.44.03
0474.79.90.79
thierry.vandaele@acv-csc.be

Marc Vervaet

sectorafgevaardigde bpost
09.265.44.02
0473.56.83.17
marc.vervaet@acv-csc.be

West-Vlaanderen

Peter Benoitstraat 11

8800 Roeselare

Kristof Vandamme

gewestelijk vrijgestelde West-Vlaanderen
051.26.55.27
0485.58.32.38
kristof.vandamme@acv-csc.be

Kristof De Bruyne

sectorafgevaardigde
051.26.55.28
0498.16.93.21
kristof.debruyne@acv-csc.be

Kristof Vercruysse

sectorafgevaardigde
051.26.55.28
0485.85.41.50
kristof.vercruysse@acv-csc.be

Personalization

Je webbrowser is verouderd en wordt niet ondersteund door de ACV-website. Klik hier om een nieuwere versie te installeren.