Jouw pensioen als ambteraar
Details over de sessie
Werk je bij een gemeente, OCMW, provincie, overheid of andere openbare dienst? Dan vraag je je misschien ook af: hoe zit het met mijn pensioen?
De pensioenregels veranderen voortdurend. Voor ambtenaren, zowel benoemde als contractuele medewerkers, staan er bovendien nieuwe plannen op tafel die een grote impact kunnen hebben op wanneer en hoe je met pensioen kan gaan.
Tijdens deze gratis infoavond op dinsdag 17 maart leggen we helder uit wat de huidige regels betekenen voor werknemers in de openbare sector en welke hervormingen de regering voorbereidt. De Arizona-regering zet immers sterk in op langer werken en minder rechten. ACV volgt deze plannen op de voet en verdedigt de belangen van het personeel in de openbare sector.
Je krijgt duidelijke uitleg en de kans om je eigen vragen te stellen. Gastspreker van de avond is Sven De Guise, vakbondssecretaris ACV Openbare Diensten.
Wat kan je verwachten?
- Uitleg over het pensioen van ambtenaren (benoemd en contractueel);
- Wat de aangekondigde regeringsmaatregelen voor jou kunnen betekenen;
- Hoe ACV opkomt voor sterke en eerlijke pensioenrechten in de openbare sector.
Praktisch
- Wanneer? Dinsdag 17 maart om 20u (deuren open om 19u30)
- Waar? Zaal De Kortakker, Kortakker 11, 3202 Rillaar (Aarschot)
- Organisatie: ACV Aarschot met ondersteuning van ACV Tielt-Winge.
- Inschrijven via dit formulier

