Provincie Antwerpen

Contact

Nationalestraat 111
2000 Antwerpen
Tel 03 222 70 96
Fax 03 222 70 90
E-mail coc.antwerpen@acv-csc.be

Hoe helpen we je verder?

Het secretariaat van Antwerpen is telefonisch bereikbaar. Je wordt geholpen door de provinciaal vrijgestelde of door één van zijn collega's. De provinciaal vrijgestelde is, los van onvoorziene omstandigheden, elke dinsdagnamiddag van 13u30 tot 16u30 en elke donderdagvoormiddag van 9u00 tot 12u00 telefonisch bereikbaar.

Er zijn ook zitdagen waarbij je op afspraak je vraag kan voorleggen aan de provinciaal vrijgestelde.

 
Zitdagen COC Antwerpen
Telkens na telefonische afspraak: 03 222 70 96
  • Antwerpen: Nationalestraat 111 (Provinciaal COC-secretariaat)
    Elke woensdag van 14u00 tot 17u00

  • Mechelen: Onder de Toren 5 (ACV)
    Elke eerste donderdag van de maand van 16u00 tot 17u00

  • Turnhout: Korte Begijnenstraat 20 (CCOD)
    Elke tweede donderdag van de maand van 16u00 tot 17u00

  • Mol: Jacob Smitslaan 67 (ACV)
    Elke derde donderdag van de maand van 16u00 tot 17u00

  • Herentals: Kerkstraat 32 (ACV)
    Elke derde dinsdag van de maand van 16u00 tot 17u00

  • Lier: Antwerpsestraat 37 (ACV)
    Elke vierde donderdag van de maand van 16u00 tot 17u00
Er zijn geen zitdagen tijdens de vakantieperiodes.
 
Bereikbaarheid provinciaal secretariaat Antwerpen
Met het openbaar vervoer:

Het secretariaat is bereikbaar via het NMBS-station Antwerpen-Centraal. Vandaar kan je gebruikmaken van de pre-metro richting Linkeroever. Je stapt uit aan de halte 'Groenplaats'. Het secretariaat ligt in de Nationalestraat, een zijstraat van de Groenplaats. Na 10 minuten stappen bereik je het secretariaat.

Met de auto:

Parkeren in de onmiddellijke omgeving van het secretariaat is zo goed als uitgesloten. Er zijn (dure) betalende parkings voorzien aan de Groenplaats en op de Oudaen. Gratis parkeren is mogelijk aan de Vlaamse en de Waalse Kaai.

 

Wij staan voor je klaar

Erik Michielsen

Erik Michielsen

Provinciaal vrijgestelde

erik.michielsen@acv-csc.be

03 222 70 96

Sus Govaert

Sus Govaerts

Adjunct provinciaal vrijgestelde

03 222 70 96

sus.govaerts@acv-csc.be

Medewerkers secretariaat

Kristien Bultheel
kristien.bultheel@acv-csc.be

Paula Convents
paula.convents@acv-csc.be

Kristel Oliviers
kristel.oliviers@acv-csc.be

Wim Plas
wim.plas@acv-csc.be

Personalization