Mail ons!

FBcoverNL - kopie

Alle ACV-dienstencentra ACV Provincie Antwerpen EN alle beroepscentrales in provincie Antwerpen

ACV-dienstencentra Regio Antwerpen


   
  Antwerpen-Centrum
  Antwerpen.DCE@acv-csc.be
   
  ACV Antwerpen Haven (werkloosheid)

  Antwerpen.haven@acv-csc.be

 
  Merksem-Schoten
  Merksem.DCE@acv-csc.be
   
  Deurne
  Deurne.DCE@acv-csc.be
   
  Berchem
  Berchem.DCE@acv-csc.be
   
  Hoboken
  Hoboken.DCE@acv-csc.be
   
  Kalmthout
  Kalmthout.DCE@acv-csc.be
   
  Zandhoven
  zandhoven@acv-csc.be
  
 
  ACV-dienstencentra Regio Mechelen, Rupel, Lier…

 

  Willebroek
  Dienstencentrum.willebroek@acv-csc.be
   
  Mechelen
  Mechelen.centrum@acv-csc.be

 

  Lier

  Lier@acv-csc.be
   
  Heist o/d Berg

  Heist@acv-csc.be

 

 

  ACV-dienstencentra regio Kempen
         
  Beerse
  beerse@acv-csc.be
   
  Geel
  geel@acv-csc.be
   
  Herentals
  herentals@acv-csc.be
   
  Hoogstraten
  hoogstraten@acv-csc.be
   
  Mol
  mol@acv-csc.be
   
  Turnhout
  turnhout@acv-csc.be
   
  Westerlo
  westerlo@acv-csc.be

 

Alle beroepscentrales op een rijtje:

 

 ACV Bouw-Industrie & Energie

 

 acvbie.antwerpen@acv­csc.be

 acvbie.mechelen@acv­csc.be

 acvbie.turnhout@acv­csc.be
 
 ACV Metea

 

 Metea.Anwerpen@acv­csc.be
 Metea.Turnhout@acv­csc.be
 Metea.Mechelen@acv­csc.be

 

 ACV Openbare diensten

 

 openbarediensten.antwerpen@ acv­csc.be
 openbarediensten.kempen@ acv­csc.be 
 openbarediensten.mechelen@ acv­csc.be

 

ACV Transcom

   
ACV Sporta

 
sporta@acv­csc.be

 

ACV Grensarbeid (Nederland): via: www.acvgrensarbeiders.be

 

 

ACV Voeding en Diensten

 

voedingendiensten.antwerpen@ acv­csc.be

voedingendiensten.mechelen@ acv­csc.be
voedingendiensten.kempen@ acv­csc.be

 

COC (Christelijke onderwijscentrale)

  
coc.antwerpen@acv­csc.be

 

 

COV (Christelijke Onderwijzersverbond)

 
covafspraak@acv­csc.be

 

ACV Puls (zie vroeger LBC-NVK): de bediendencentrale
 

 lbc­nvk.antwerpen@acv­csc.be
 lbc­nvk.kempen@acv­csc.be 
 lbc­nvk.mechelen@acv­csc.be

 

 

 

Personalization

Je webbrowser is verouderd en wordt niet ondersteund door de ACV-website. Klik hier om een nieuwere versie te installeren.